Naujienos
Indikatorinis popierius pieno rūgštingumui ir pH nustatymui

Aprašymas: Bandymo juostelė turi žaliai-mėlynos spalvos parodymų zoną. Jos pagalba galima nustatyti 3-jų skalių pieno titruojamąjį rūgštingumą: °Th (Thornerio laipsniai), °D (Dorniko laipsniai) ir °SH (Soxhleto-Henkelio laipsniai).

Veikimo principas: Reakcijos zona turi tam tikrą indikatorių kiekį ir natrio hidroksidą, kuris titruojamojo rūgštingumo diapazone nuo 15 iki 27.5°Th (Thornerio laipsniai), 13.5 – 24.75°D (Dorniko laipsniai) ir 6.0 – 11.0°SH (Soxhleto-Henkelio laipsniai) bei pH diapazone nuo 6.9 iki 6.0 keičia spalvą į tamsiai mėlynai-žalią, tamsiai žalią, šviesiai žalią ir geltonai-žalią.

Plačiau
Oro kokybės monitoringo atnaujinimas

2012 m. vasario mėn. mūsų įmonė sėkmingai baigė oro kokybės monitoringo bei meteorologinės įrangos instaliavimo projektą ir tapo „HORIBA Europe GmbH" įgaliotu atstovu Lietuvoje.

Plačiau
Gaubteliai sterilizavimui

Gerbiami ponai ir ponios,  
Norime Jums pristatyti nauja gaminį -  gaubteliai sterilizavimui.
  
Paskirtis – įvairių mėgintuvėlių ir kolbų uždarymas prieš sterilizavimą.
Siūlome platų gaubtelių asortimentą.

Nitratų ir Nitritų testai

Testai – pigus ir patikimas būdas buitinėmis sąlygomis ištirti vandens kokybę bei nustatyti nitratų kiekį daržovėse bei vaisiuose ir nuspręsti, ar šie produktai tinkami naudoti mitybai.

Plačiau


Su džiaugsmu norime Jums pristatyti naują IĮ "Avsista" internetinę svetainę. Čia rasite daug naudingos informacijos apie mūsų siūlomas prekes bei paslaugas. Dalį informacijos galite rasti jau dabar, dalį išvysite jau greitai.

 

Tapę registruotais klientais, Jūs galėsite žymiai greičiau ir patogiau įsigyti Jums reikiamų prekių, matyti netik prekių asortimentą, bet ir užsisakyti prekes elektroninėje prekyboje, bei atlikti daug kitokių veiksmų.    


Kilus klausimams, turint pastebėjimų ar pageidavimų, prašome į mus kreiptis.
Mums yra svarbi Jūsų nuomonė.


Pagarbiai,

IĮ "Avsista"
kolektyvas

Copyright (c) Avsista. Visos teisės saugomos
Registruotis
Paslaugos

Sieros rūgštis an.gr. min. 95% iš sandėlio