Katalogas > Prietaisai ir įranga > Svarstyklės

Mechanikas Gottlieb KERN įkūrė savo firmą 1844 m. ir pagamino pačias tiksliausias to meto svarstykles. Jo verslas buvo tarptautiniai pripažintas pagrindine šerdimi pietų Vokietijos precizinių svarstyklių gamyboje.

Daugiau nei 160 metų patirties ir dėmesio kokybei, įgalino juos tapti tikrais specialistais svėrimo sferoje. Firmos KERN logotipas – tai tikslumas ir patikimumas. Jie nepriklausoma, vidutinio dydžio šeimos verslo įmonė, penktoji karta registruota pietų Vokietijoje. KERN akredituota DIN ISO 9001:2000 ir veikli pasaulyje. Taip pat firma KERN turi akredituotą DKD kalibravimo laboratoriją. Darbas su KERN labai paprastas. Jų įsipareigojimas visada patenkinti klientą yra amžinas.

 

Plačiau...

 

Adam Equipment

 

Nuo savo veiklos pradžios, „Adam Equipment“ prekės ženklas simbolizuoja pasitikėjimą, našumą ir vertę. Jau daugiau nei trisdešimt metų įmonė gamina svarstyklės ir masės matavimo įrenginius žinomus specialistams visame pasaulyje dėl aukštos prietaisų kokybės, atspindinčios „Adam Equipment“ įmonės ištikimą įsipareigojimą klientui ir į naudotojus orientuotos produkcijos kūrimą. Šiandien, labiau nei bet kada anskčiau, klientai kreipiasi į „Adam Equipment“ norėdami įsigyti įmonės siūlomos produkcijos, kuri patenkintų jų poreikius.


Plačiau...

Copyright (c) Avsista. Visos teisės saugomos
Registruotis
Paslaugos